Tuin wordt onder handen genomen wijkgebouw De Dissel

Morgen gaat het gebeuren, dan wordt de tuin rondom wijkgebouw De Dissel onder handen genomen door Groencentrum ARBO uit Assen.
Het is momenteel nog een rommeltje, daar zal het coronavirus waarschijnlijk ook een rol in hebben gespeeld.
De werklieden beginnen om 7:30 uur vrijdagmorgen en zal de gehele dag duren. Uw wijkkrant fotograaf (Gino Wiemann), zal daar weer een fotoverslag van maken wat later terug is te zien in een mooi Blog berichtje en op de fotopagina van deze website.
En nog meer mooi nieuws, het kunstwerk Noorderzon zal ook binnenkort weer teruggeplaatst worden bij het wijkgebouw De Dissel. Het heeft na het verwijderen van de oude locatie lange tijd in opslag gestaan, iets met vergunningen zal ik maar zeggen.
Ook daar zal ik bij zijn om foto’s te maken voor o.a. de Wijkkrant Marsdijk.
En het heeft nu lang genoeg geduurd en mag Theo eindelijk het kunstwerk weer op de grond zetten 🙂

Kunstwerk De Dissel perikelen - Gino Wiemann

Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, accepteert u het gebruik van deze cookies.  Meer info

Instagram