Contactpersonen

Wijkvereniging Marsdijk

Bestuur

Voorzitter Geert Doensen bestuur@marsdijk.nl 0592 858190
Vice-voorzitter Theo Buijs 06 13015206
Penningmeester Roelie Rooks bestuur@marsdijk.nl 0631685274
Secretariaat Jacqueline Smid bestuur@marsdijk.nl 0592 409122
Lid Hepke Buma  
Beheer ‘De Dissel’ Johan Termohlen 0592 370903
Zaalaanvraag zaalplanning@marsdijk.nl  
Ledenadministratie ledenadministratie@marsdijk.nl

Contactpersonen Commissies

Sportcommissie mevr. J.H. Woering sportmarsdijk@marsdijk.nl 0592 347790
Cursuscommissie Gina Smid  cursuscommissie@marsdijk.nl 06 10227796
Ontspanningscommissie Dhr. G. Ronner gronner3@kpnmail.nl 0592 343109
Barcommissie Agnes Buijs 06
44816901
Wijkkrant:
Redactie
Theo Buijs wijkkrant@marsdijk.nl 06
13015206
Wijkkrant:
Advertenties
Theo Buijs advertentie@marsdijk.nl 06
13015206
Jeugdcommissie jeugd@marsdijk.nl
Koor Marsaria Rikje de Groot koormarsaria@marsdijk.nl  
Exposeren Jacqueline Smid exposities@marsdijk.nl 0592 409122

Overige Contactpersonen

Kinderboerderij
Beheerder vacant
www.beekdalhoeve.nl
 
       
     
Wijkgebouw Kleuvenstee 1A,
9403 LT Assen
0592 370903
  Webmaster en wijk(krant)fotograaf 

Gino Wiemann
webmaster@wijkvereniging-marsdijk.nl
informatie

ginofotografie@gmail.com

0623648770

Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, accepteert u het gebruik van deze cookies.  Meer info

Instagram