Contactpersonen

Wijkvereniging Marsdijk

Bestuur

VoorzitterGeert Doensen bestuur@marsdijk.nl0592 858190
Vice-voorzitterTheo Buijs 06 13015206
PenningmeesterRoelie Rooks bestuur@marsdijk.nl0592 347509
SecretariaatJacqueline Smid bestuur@marsdijk.nl0592 409122
LidAnnet Albronda 0592 372861
Beheer ‘De Dissel’Johan Termohlen0592 370903
Zaalaanvraagzaalplanning@marsdijk.nl 
Ledenadministratieledenadministratie@marsdijk.nl

Contactpersonen Commissies

Sportcommissiemevr. J.H. Woering sportmarsdijk@marsdijk.nl0592 347790
CursuscommissieGina Smid-Koerntjes cursuscommissie@marsdijk.nl06 10227796
OntspanningscommissieDhr. G. Ronner gronner3@kpnmail.nl0592 343109
BarcommissieAgnes Buijs06
44816901
Wijkkrant:
Redactie
Theo Buijs wijkkrant@marsdijk.nl
06
13015206
Wijkkrant:
Advertenties
Theo Buijs advertentie@marsdijk.nl06
13015206
Jeugdcommissiejeugd@marsdijk.nl
Koor MarsariaRikje de Groot koormarsaria@marsdijk.nl 
ExposerenJacqueline Smid exposities@marsdijk.nl0592 409122

Overige Contactpersonen

Kinderboerderij
Beheerder vacant
www.beekdalhoeve.nl

0592 375606
06-10065195
 
Gospelkoor El ElohimRina-Lies Goedvolk
gospelkoorelelohim@gmail.com
www.elelohim.nl
06-50420223
Wijkgebouw / Rolstoel SteunpuntKleuvenstee 1A,
9403 LT Assen
0592 370903

Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, accepteert u het gebruik van deze cookies.  Meer info